Gryf Kamień Pomorski 2:3 Darzbór Szczecinek

W 11. kolejce IV ligi zachodniopomorskiej, Darzbór Szczecinek wygrywa w Kamieniu Pomorskim 2:3. Warunki pogodowe były słabe, przez cały mecz zauważalny był silny wiatr, co uniemożliwiało grę górą. Do przerwy wynik remisowy, jednak chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy mecz nabrał tempa. w 47 minucie straciliśmy pierwszą bramkę, ale już 2 minuty później Paweł Łacko doprowadził do remisu. Minutę później Robert Siemaszko ustanowił nowy wynik (2:1). 59 minuta i znowu remis, Gryf Kamień po raz drugi pokonuje Malaka. W 64 minucie Paweł Łacko umieszcza piłkę w siatce po raz drugi i wynik pozostaje już niezmienny do końca spotkania.

Na następny mecz IV ligi zapraszamy w sobotę, 8 listopada na głównym stadionie OSiR w Szczecinku. Darzbór podejmie drużynę z Goleniowa - Inę.