Darzbór II znowu gromi!

W niedziele o godz. 13:00, Darzbór II pokonał na własnym boisku Spójnię Świdwin aż 6:1! Piłkarze drugiej drużyny Darzboru zapewnili kibicom świetne widowisko. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:1, jednak już wtedy przewaga Darzboru była bardzo mocno widoczna. Bramkę w pierwszej połowie meczu zdobył w 8 minucie Kamil Brodowicz. W drugiej połowie w 55 minucie spotkania bramkę dla Darzboru po raz kolejny strzelił obrońca - Paweł Wasilewski. Od tamtej pory piłkarze ze Świdwina nie potrafili się skupić na obronie własnej bramki, a Darzbór umiejętnie to wykorzystał. W ciągu 25 minut strzeliliśmy 4 bramki ( Sz. Góra 60', Apanel 69,80', Malczyk 85'). Dużym plusem spotkania okazał się Bartek Apanel, który po ciężkiej kontuzji nogi wrócił na boisko i wchodząc z ławki strzelił 2 bramki.

Na 10. kolejkę regionalnej ligi okręgowej zapraszamy wszystkich w sobotę (25.10) o godz. 15:00 do Bornego Sulinowa. Darzbór II rozegra mecz przeciwko tamtejszemu Pionierowi.