Turniej Kobiet w Koronowie

1 lutego zespół kobiet MKP Darzbór Szczecinek uczestniczył w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Koronowo Cup 2015. W turnieju oprócz Darzboru uczestniczyły zespoły : OSP Huta, KPP Bydgoszcz, Stomil Olsztyn I i II, Viktoria Koronowo, GOKSiR Pruszcz, Viking Aleksandrów Kujawski, MLKS Tuchola.

- Nasze zawodniczki uplasowały się na 5 miejscu – mówi trener zespołu Krzysztof Kutrowski. W turnieju uczestniczyły zespoły z I i z II ligi. Sukcesem naszych dziewczyn było wyjście z grupy i rozegranie meczów w grupie złotej. W grupie złotej zmierzyliśmy się ze Stomilem Olszyn I i II, Tucholanką Tuchowa i KPP Bydgoszcz. Podczas meczów zawodniczki godnie reprezentowały swój klub.

- Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim zawodniczkom za zaangażowanie podczas wszystkich meczów. Warto dodać że były najmłodszym zespołem w turnieju – dodał trener.
Kadra zespołu uczestnicząca w turnieju: Czapla, Kujawska, Krysińska, Szawioło, Woźniak, Jabłońska, Kujawska, Bobyk, Gudan, Zagórska, Maciejasz, Biernacka, Popiel, Piotrowska.