Hokejowy wynik w Mirosławcu

Darzbór II Szczecinek pokonał na wyjeździe Mirstal-Lotnik Mirosławiec aż 6:3. Pierwsza połowa meczu była zdecydowanie dla drużyny Darzboru, a wynik do przerwy odzwierciedlał przebieg spotkania. Po 45min Goście prowadzili 3:0. Już w 2 minucie wynik spotkania na 1:0 podwyższył Bartek Apanel.  W 7 minucie autorem drugiej bramki został Tomasz Kaszubowski. Ostatnią bramką pierwszej połowy była bramka samobójcza zawodnika z Mirosławca w 42 minucie. W drugiej połowie drużyna Mirstalu zaczęła atakować i 55 minucie Darzbór stracił bramkę. Niecałe 5 minut później Mirstal trafia po raz drugi. W 65 minucie spotkania Łukasz Litwin strzela czwartą bramkę dla Darzboru, a wynik 4:2 pozostaje bez zmian aż do 73 minuty kiedy napastnik Mirstalu zostawia piłkę w siatce Wojciecha Szymeckiego. W 88 minucie, na 5:3 wynik spotkania podwyższa młody zawodnik z ławki Darzboru, Patryk Wasilewski. W ostatniej minucie meczu Łukasz Litwin trafia po raz drugi do bramki przeciwnika, a mecz kończy się wynikiem 6:3 dla gości.

Bramki:

2' 1:0 Bartek Apanel

7' 2:0 Tomasz Kaszubowski

42' 3:0 bramka samobójcza

55' 3:1 -

60' 3:2 -

65' 4:2 Łukasz Litwin

73' 4:3 -

88' 5:3 Patryk Wasilewski

90' 6:3 Łukasz Litwin

zmiany :

46' Szymon Góra > Szymon Dobrosielski

66' Patryk Wasilewski > Michał Gudz